Katedra Technologii Lotniczych

Dla Pracownika

Statystyki

3.png2.png3.png3.png2.png3.png
Today176
Yesterday213
This week836
This month4522
Total323323

Who Is Online

2
Online

czwartek, 22, czerwiec 2017 18:35

LKN targi2Lotnicze Koło Naukowe działające przy Katedrze Technologii Lotniczych Wydziału Transportu PŚ znalazło się w gronie laureatów w przeglądzie Studenckich Kół Naukowych Politechniki Śląskiej! Na pierwszym miejscu uplasowało się SKN C.A.D. również z naszego Wydziału. Gratulacje dla Pani prezes koła Ani Dziuby. Dwa koła prężnie działające na Wydziale Transportu, oba nadzorowane przez opiekuna Pana dr inż. Adama Mańkę, reasumując GLIWICE ZDOBYTE!

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZENIA

Krótkie podsumowanie Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości w Gliwicach 2016: Na wstępie chciałbym poinformować członków i sympatyków naszego koła, że Lotnicze Koło Naukowe działające przy Katedrze Technologii Lotniczych Wydziału Transportu PŚ znalazło się w gronie laureatów w przeglądzie Studenckich Kół Naukowych Politechniki Śląskiej! Na pierwszym miejscu uplasowało się SKN C.A.D. również z naszego wydziału. Gratulacje dla Pani prezes koła Ani Dziuby. Dwa koła prężnie działające na Wydziale Transportu, oba nadzorowane przez opiekuna Pana dr inż. Adama Mańkę, reasumując GLIWICE ZDOBYTE!

LKN targi1

Prezentacja multimedialna na przeglądzie kół naukowych:

Przedstawiliśmy ofertę Lotniczego Koła Naukowego, pokazując nasze dotychczas zrealizowane zadania i szkolenia, włączając w to zorganizowane zajęcia z wirtualnego latania w sieci VATSIM symulującego prawdziwe latania. Opowiedzieliśmy o naszych dwóch projektach: implementacji BSP oraz budowie symulatora samolotu typu Cessna. Zaprezentowaliśmy naszą ofertę oraz instytucje z którymi współpracujemy. Na zakończenie zaprosiliśmy na konferencję SMT3P współorganizowaną przez Lotnicze Koło Naukowe.

LKN targi4

Prezentacja bezpośrednia na targach:

Stworzyliśmy dwa punkty prezentacji naszego koła! Jeden mobilny na zewnątrz hali targowej, prezentacja samochodu operacyjnego wraz z dronem dyżurnym - pokaz możliwości na żywo i rozdawanie ulotek. Drugi wewnątrz, na stoisku Studenckich Kół Naukowych. Okazało się, że nie wszystko, co mieliśmy w bagażnikach naszych aut, mogliśmy zaprezentować ze względu na ograniczoną wielkość stanowiska. Na naszym stanowisku można było znaleźć materiały promocyjne, cukierki, plakaty, a także obejrzeć filmiki promo, 3 małe i 3 duże drony, kamerę termowizyjną z podglądem na żywo. Nawiązaliśmy kontakty z przedstawicielami firm, zaistnieliśmy na forum, a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy i jesteśmy zadowoleni z naszego udziału :)

LKN targi3

Podziękowania: W szczególności chciałbym gorąco podziękować naszemu opiekunowi Panu Adamowi Mańce, że pomimo innego ważnego wydarzenia w tym samym dniu w Porcie Lotniczym w Katowicach był u nas dwukrotnie, wspierając nas oraz Panu Bogdanowi, dobremu przyjacielowi LKN za zaangażowanie i pomoc ;) Dziękuję również naszym dzielnym chłopakom Wojtkowi Fickowi i Adamowi Koniczkowi. Tak, jak wspominałem na prezentacji, ja jestem tylko przewodniczącym, koordynującym działania i nadzorującym. Nasz zespół Sky Team, odpowiedzialny za projekt RPAS nie byłby teamem, gdyby nie zaangażowanie wszystkich osób współtworzących. Śmiało mogę podsumować, że nasz sukces ma wielu ojców. Na "eleganckości" ;)

 

  • Z wyrazami szacunku
  • Adrian Łach
logoLKN